Kategoriler
Teknoloji

TurkNet AKK’yi Tüm Türkiye’de Tamamen Kaldırdığını Duyurdu!

TürkNet, yaklaşık 3 ay önce YAPA adını verdikleri (Yerel Ağın Paylaşıma Açılması) sistemle bir çok müşterisine AKN’siz interneti tattırmıştı. Şimdi ise Türkiye’deki tüm müşterileri için Adil Kullanım Kotasını kaldırdıklarını duyurdu.

 

turknet akk kaldırıldı
turknet akn duyurusu

 

İnternetin ilk gününden itibaren fırsat eşitliğine önem verdiklerini ve bu değeri yaşatmak için bundan sonra da ellerinden geleni yapacaklarını belirten TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, herkesin hız ve kota derdini düşünmeden gönül rahatlığıyla internet hizmetlerinden faydalanacağı bir platform oluşturdukları için mutlu olduklarını söyledi. Çelebiler, “Önce taahhüdü kaldırarak kullanıcılara seçme ve memnun kalmadığında hizmetini değiştirme şansı sunmaya başladık. Şimdi de tüm Türkiye’deki müşterilerimizi ve TurkNet’e yeni gelecek herkesi AKN’siz internetle buluşturuyoruz. TurkNet’liler artık AKN hız sınırlamasına takılmayacak. İnternet kullanıcısı olarak bizler bir servis sağlayıcıdan ne istiyorsak müşterilerimize de onu sunuyoruz. Kendini müşterilerimizin yerine koyabilen, en yetkin, en yenilikçi insanlarla çalışarak yepyeni çözümler üretiyoruz, yaratıcı fikirlerle sektör ve teknolojinin sınırlarını genişletiyoruz. Biz internet çağının bireyleriyiz” şeklinde konuştu.

 

türknet

 

AKN’yi kaldırmak adına ilk adımı 2016’nın Mart ayında attıklarını belirten Çelebiler, Yerel Ağın Paylaşıma Açılması (YAPA) uygulamasıyla, sadece bakır kablolar gibi pasif bileşenleri kiralayarak, kendi aktif altyapıları üzerinden kullanıcılarına ulaşmaya başladıklarını, böylece maliyetlerinde önemli bir düşüş sağladıklarını söyledi. Üçüncü adım olarak 20 Nisan’dan itibaren altyapıda bulunan tüm TurkNet abonelerinin AKN’siz internet kullanmasını sağladıklarını belirten Çelebiler, son adım olarak AKN’leri 250 GB’a çıkararak altyapılarını test ettiklerini söyledi. Test sonrası uzun yıllardır planlı şekilde büyüttükleri altyapılarının bu artışı rahatlıkla kaldırdığını belirten Çelebiler, final aşamasında ise tüm aboneleri için AKN’yi kaldırdıklarını ifade etti.

Sizde TurkNet’i 1 ay bedava kullanıp hiçbir ücret ödemeden sınırsız AKN hakkına sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp kayıt işlemine başlayabilirsiniz!

59.99 ₺’ye AKN’siz, TAAHHÜTSÜZ, 100 MBPS’YE KADAR İNTERNETE HEMEN GEÇ, 1 AY DENE PARA ÖDEME!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir